Výhody

5 výhod účtovníctva u nás

Férové ceny

Fér u nás znamená jasne a prehľadne. Tak sme aj učinili a v našom cenníku služieb nájdete do detailu popísané služby s cenami.

Záruka kvality

Záruku kvality máme zabezpečenú cez poistenie hmotnej zodpovednosti za škodu, ale najmä cez neustále vzdelávanie.

Prenos účtovníctva

Sme pripravený na prenos Vášho účtovníctva. Jednoducho ho nahodíme do našich systémov a vy sa stanete našim spokojným zákazníkom.

Radíme Vám

Sme proaktívny a plný nových nápadov. Každý mesiac si v emaily nájdete minimálne dva tipy a k tomu hodiny individuálnej konzultácie.

Konkurenčná výhoda

Všetky naše výhody ukazujú že účtovníctvo vedieme v prospech Vašej firmy a vášho podnikania čo Vám vytvára konkurenčnú výhodu.

Ako vedieme účtovníctvo

Účtovníctvo vám vedieme, pretože to vašej firme pomáha
Sme priekopníkmi zmeny pohľadu na účtovníctvo firiem a podnikov. Pozeráme sa na vaše čísla, na náklady, cash-flow a možnosti rastu. Nerobíme len administratívu od A po Z, ale naopak študujeme čísla, vyhodnocujeme a dávame Vám odporúčania.

Náš účtovník premýšla za Vás
Účtovník v eÚčtovníctvo je v prvom rade človek, ktorý sa snaží rozumieť vašim podnikateľským cieľom a plánom. Premýšla za Vás a radí Vám ako ich dokonale splniť.

Garantujeme kvalitu
Ročne prečítame tisícky článkov a vylepšení. Daňové zákony máme v ruke každý týždeň minimálne tri krát. Dva krát do mesiaca odborne publikujeme a na každý mesiac máme odloženú knihu, ktorá naše služby dokáže vyzdvyhnúť na ďalší level. Takto budujeme kvalitu a odbornosť, ktorú dokážeme garantovať.

Ako (ne)vedieme účtovníctvo

Nesľubujeme nemožné
Účtovné služby poskytujeme pre živnostníkov, malých a stredných podnikateľov, ale aj veľké firmy. Nesľbubujeme Vám viac ako vieme spraviť. Sme špecialisti na vedenie účtovníctva, na mzdové účtovníctvo a daňové priznania.

Nehráme nezákonný betl
Účtovníctvo vedieme poctivo a s prehľadom. Neuchyľujeme sa k nezákonným krokom, ktoré by Vám pomohli rok, dva a potom by sa Vám vypomstili. Namiesto toho hľadáme legálne optimalizačné riešenia účtovníctva a využívame komplexnú škálu daňovo uznateľných nákladov.

Neponúkame “fígeľ” individuálna cena
Nehráme sa na “každý klient je individuálny” a podľa toho vypracujeme cenovú ponuku. Naopak, každý náš jeden klient, malý aj veľký si dokáže pozrieť prehľadný cenník a všetkým ponúkame rovnakú cenu, kvalitu a rozsah služby.

Fakty a čísla ktoré nepustia

  • naši klienti platia na daniach o 18% menej, vďaka dobre nastavenému účtovníctvu
  • v priemere až 99% klientov s nami spolupracuje dlhodobo
  • klientom sme už navrhli 475 vylepšení podnikania
  • publikovali sme už 42 článkov

Presvedčili sme Vás? Garantujeme kvalitnú, pestrú a progresívnu spoluprácu.