5 výhod účtovníctva u nás

1. Férové ceny

Fér u nás znamená jasne a prehľadne. Tak sme aj učinili a v našom cenníku služieb nájdete do detailu popísané služby s cenami.

2. Záruka kvality

Záruku kvality máme zabezpečenú cez neustále vzdelávanie, testovanie a certifikácie. Dvojitá kontrola kvality výstupov eliminuje 78% chýb.

3. Prenos účtovníctva

Sme pripravený na prenos Vášho účtovníctva. Jednoducho ho nahodíme do našich systémov a vy sa stanete našim spokojným zákazníkom.

4. Radíme Vám

Sme proaktívny a plný nových nápadov. Každý mesiac si v emaily nájdete minimálne dva tipy a k tomu hodiny individuálnej konzultácie.

5. Konkurenčná výhoda

Všetky naše výhody ukazujú že účtovníctvo vedieme v prospech Vašej firmy a vášho podnikania čo Vám vytvára konkurenčnú výhodu.

Ako vedieme účtovníctvo

Účtovníctvo vám vedieme, pretože to vašej firme pomáha
Sme priekopníkmi zmeny pohľadu na účtovníctvo firiem a podnikov. Pozeráme sa na vaše čísla, na náklady, cash-flow a možnosti rastu. Nerobíme len administratívu od A po Z, ale naopak študujeme čísla, vyhodnocujeme a dávame Vám odporúčania.

Náš účtovník premýšla za Vás
Účtovník v eÚčtovníctvo je v prvom rade človek, ktorý sa snaží rozumieť vašim podnikateľským cieľom a plánom. Premýšla za Vás a radí Vám ako ich dokonale splniť.

Garantujeme kvalitu
Ročne prečítame tisícky článkov a vylepšení. Daňové zákony máme v ruke každý týždeň minimálne tri krát. Dva krát do mesiaca odborne publikujeme a na každý mesiac máme odloženú knihu, ktorá naše služby dokáže vyzdvyhnúť na ďalší level. Takto budujeme kvalitu a odbornosť, ktorú dokážeme garantovať.

Ako (ne)vedieme účtovníctvo

Nesľubujeme nemožné
Účtovné služby poskytujeme pre živnostníkov, malých a stredných podnikateľov, ale aj veľké firmy. Nesľubujeme Vám viac ako vieme spraviť.

Nezákonné praktiky nemajú u nás miesto
Účtovníctvo vedieme poctivo a s prehľadom. Neuchyľujeme sa k nezákonným krokom, ktoré by Vám pomohli rok, dva a potom by sa Vám vypomstili. Namiesto toho hľadáme legálne optimalizačné riešenia účtovníctva a využívame komplexnú škálu daňovo uznateľných nákladov.

Neponúkame “fígeľ” individuálna cena
Nehráme sa na “každý klient je individuálny”. Naopak, každý náš jeden klient, malý aj veľký si dokáže pozrieť prehľadný cenník a všetkým ponúkame rovnakú cenu, kvalitu a rozsah služby.

Fakty a čísla ktoré nepustia

  • naši klienti platia na daniach v priemere o 14% menej, vďaka dobre nastavenému účtovníctvu
  • v priemere až 99% klientov s nami spolupracuje dlhodobo
  • klientom sme navrhli 775 vylepšení podnikania a pribúdajú každý deň
  • publikovali sme už 42 odborných článkov