Cenník účtovných prác 2015

Cenník - vedenie účtovníctva Bratislava

Prezrite si prehľadný cenník účtovníctva a účtovných prác. V cenníku ponúkame vedenie jednoduchého účtovníctva, ktoré je optimálne najmä pre malých živnostníkov. Podvojné účtovníctvo je ideálnym riešením pre právnické osoby a v našom cenníku si vyberie každý. Ak hľadáte cenník pre mzdy a personalistiku, alebo pre daňové priznanie ste rovnako správne.

Cenník jednoduché účtovníctvo

Vedenie jednoduchého účtovníctva v externej účtovnej firme sa už dlhodobo ukazuje finančne najvýhodnejšie. Využite skvele nastavené balíky služieb a bezkonkurenčné ceny už od 24 Eur mesačne.

Zobraziť cenník

Cenník podvojné účtovníctvo

Externé vedenie podvojného účtovníctva sa stalo finančne dostupné pre širokú škálu podnikov. Vlastný účtovník už nie je vôbec potrebný pri cenách od 30 Eur mesačne za kompletné podvojné účtovníctvo.

Zobraziť cenník

Cenník účtovníctvo po položkách

Áno, rozumieme. Nemáte v láske paušál a nechcete platiť rovnakú sumu keď neviete ako sa bude vyvíjať Vaše podnikanie. Platíte za počet dokladov a priplatíte si len účtovnú závierku.

Zobraziť cenník

Cenník mzdy a personalistika

Výplaty a odvody do poisťovne bez problémov a pokút. Mzdové účtovníctvo poskytujeme už od 7 Eur mesačne za jedného zamestnanca.

Zobraziť cenník

Cenník daňové priznanie

Vypracovanie daňového priznania pre fyzické osoby FO už od 29 Eur. Daňové priznanie pre právnické osoby PO skompletizujeme za 119 Eur.

Zobraziť cenník

Stiahnuť PDF cenník

Stiahnite si kompletný cenník vo formáte .PDF a budete ho mať k dispozícií aj offline.

Stiahnuť cenník