vedenie účtovníctva

účtovné služby

Vedenie účtovníctva presne podľa vašich potrieb. Široká škála kompletných účtovných balíkov od 24 € mesačne. Možnosť vedenia jednoduchého a podvojného účtovníctva po položkách.

Ak máte problém a chyby v účtovníctve ponúkame službu rekonštrukcia účtovníctva. Taktieť poskytujeme účtovné poradenstvo, alebo Vám účtovníctvo vieme skontrolovať.

Jednoduché účtovníctvo

Jednoduché účtovníctvo vedieme pre malých živnostníkov, neziskové organizácie, športové kluby a iných podnikateľov. Využite vedenie jednoduchého účtovníctva vo výhodných balíkoch, ktoré obsahujú všetky služby počas účtovného roka.

Zobraziť jednoduché účtovníctvo

Podvojné účtovníctvo

Podvojné účtovníctvo vedieme pre akciové spoločnosti a spoločnosti s ručením obmedzením, čiže všetky právnické osoby. Využite možnosť zveriť Vaše účtovníctvo nám a plne sa koncentrujte na svoje podnikanie.

Zobraziť podvojné účtovníctvo

Účtovníctvo po položkách

Účtovníctvo bez obmedzení. Platíte len zato, čo Vám zaúčtujeme. Dokážete takto viesť jednoduché účtovníctvo, ale aj podvojné účtovníctvo. Tento model je výhodný najmä pre veľmi malé živnosti a podniky.

Zobraziť účtovníctvo po položkách

Naše výhody

  • Kompletný a prehľadný cenník
  • Aktívne pôsobíme v mestách Bratislava a Bánovce nad Bebravou, ale zastrešujeme aj celé Slovensko
  • Pravidelné novinky na našom blogu
  • Vedieme účtovníctvo podľa správnych pravidiel
  • Klientom sme navrhli už 100vky vylepšení
  • Naši zákazníci platia na daniach o 18% menej
  • Sme najlepšie hodnotená účtovná firma na topuctovnici.sk

Doplnkové účtovné služby

Kontrola účtovníctva

Vediete si účtovníctvo svojpomocne, ale nemáte istotu vo výstupoch? Nehajte si ho skontrolovať nami a získajte garanciu správnosti.

Rekonštrukcia účtovníctva

Váš účtovník Vám účtoval nefundovane a hrozí Vám pokuta? Napravíme vaše účtovníctvo a pripravíme dokumenty do kondície pri ktorej pokuta nehrozí.

Účtovné poradenstvo

Máte veľa otázok a Google Vám odpovedá komplikovane? Napíšte nám a prerozprávame Vám všetko ľudskou rečou, podloženou zákonom.

Účtovníctvo na mieru

Neviete si v našej ponuke nájsť Vami hľadanú účtovnú, daňovú alebo mzdovú službu? Kontaktujte nás a nájdeme Vám riešenie presne na mieru.